tutkunlar-fotoselli
 
 
 
tutkunlar-bariyer-1
 
 
 
 
 

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

 
Otomatik Fotoselli Kapılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle sensörlü olmaları bütün kullanıcıların işlerini kolaylaştırmaktadır. Yer kaplamayan fotoselli sistemler, elektrik kesintilerinde manuel olarak kullanım özelliğide barındırmaktadır. Bir çok mağaza, alışveriş merkezi, dükkan, ofis, showroom, apartman girişi gibi insanların yoğun olduğu mekanlarda, kullanım kolaylığı sağladığı için otomatik fotoselli kapı kullanılmaktadır. Zararları hiç olmadığı gibi, saymakla bitmeyecek faydaları vardır. Bunlardan bazıları ve önemli olanları şunlardır;

Isı yalıtımlı otomatik fotoselli kapılar soğuk ve sıcağı muhafaza eder. Ayarlanabilir sensörü sayesinde sizi algıladığı anda kapı otomatik açılır. Fotoselli kapı kullanım kolaylığı sağlar, elle kapatmanıza gerek kalmaz. Fotoselli kapı sistemleri yer kaplamaz, hoş ve estetik görünür.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar,insan giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde,iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar. Mimarinize uygun değişik açılım sistemlerine sahip modeller,binalara fonksiyonellik kazandırırken,estetik görünümüde destekler. Kayar kapı mekanizmaları ISO9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, komple giriş-çıkış iptali,tam açılma ve yarım açılma pozisyonlarını ayarlayabilirsiniz. Enerji kesintilerinde yaklaşık 100 kez açılıp kapanmayı sağlayan batarya sistemi vardır. Radarların algılama mesafesi ayarlanabilir.Elektronik kilit uygulanabilir.